Січень 2022

For The Visually Impaired Version

Захист інтересів дітей – пріоритетне завдання служби у справах дітей

12.01.2022

Сьогодні в міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому визначали місця проживання чотирьох дітей з двох сімей. Зокрема, обговорювали доцільність скасування та встановлення опіки над дітьми, а також доцільність поповнення прийомної сім’ї. За результатами розгляду питань, комісія прийняла рішення щодо влаштування цих дітей у сім’ї, де над ними буде встановлено опіку і піклування.

На розгляд виконкому ради комісія винесла питання щодо встановлення статусу сироти дитині, яка втратила обох батьків, і ще чотирьом дітям статусу дітей, позбавлених батьківського піклування та затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в районі в сімейних формах виховання.

Наразі на первинному обліку у службі у справах дітей Корюківської міської ради  перебуває 85 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 29 дітей підлягають усиновленню. В цілому, показник влаштування дітей до сімейних форм виховання складає 90,6%. На території громади під опікою чи піклуванням проживає 64 дитини, вони виховуються в сім’ях 43 опікунів-піклувальників.

В районі діє 7 прийомних сімей, куди влаштовано 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 5 осіб з їх числа. Діють в громаді два дитячі будинки сімейного  типу.

У 2021 році жителями району було всиновлено одну дитину, позбавлену батьківського піклування. Крім того, одну дитину, що походить з м. Корюківка, всиновлено у Львівську область, ще одну іноземцями, які проживають в Київській області.

25 січня о 10.00 годині відбудеться засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання (перелік питань порядку денного можна переглянути за посиланням)