Корюківська громада бере участь у проекті «Соціальна адаптація під час кризи»

16.06.2022

Нові люди – підсилення потенціалу та розвитку приймаючих громад.

З початку повномасштабної війни в Україні багато громад України гостинно приймають людей, що вимушені покинути свої домівки у регіонах, охоплених обстрілами та боями. За статистикою найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєстровано сьогодні у Західній та Центральній Україні. І, оскільки обласні центри наразі перенаселені, сільські та селищні громади активно розселяють у себе людей, намагаються забезпечити гуманітарною та іншою допомогою, залучають переселенців до активного життя, щоб створити їм хоч найменше відчуття дому, який вони покинули. Продовжити читання “Корюківська громада бере участь у проекті «Соціальна адаптація під час кризи»”

Дистанційні послуги від Пенсійного фонду України

16.06.2022

В органах Пенсійного фонду України є можливість дистанційно отримати такі довідки:

– про трудовий та страховий стаж;

– про доходи пенсіонера;

– про особливі умови праці; Продовжити читання “Дистанційні послуги від Пенсійного фонду України”