У Корюківці реалізували ще один молодіжний проект за підтримки Програми DOBRE

08.06.2022
Цього літа міський пляж Корюківки став ще зручнішим для відвідувачів. На березі річки були встановлені лежаки та лавки, закуплені минулого року в рамках реалізації молодіжного проекту, що був підтриманий Програмою DOBRE.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) — це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією «Глобал Ком’юнітіз» (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програму спрямовано на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку територіальних громад, підвищення рівня залучення громадян до прийняття рішень і забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.