Роботу корюківських підприємців відзначили в Чернігові

05.09.2022

Цієї неділі в Україні відзначався День підприємця. Представників бізнесових кіл Чернігівщини привітали напередодні в Агенції регіонального розвитку. Зі словами подяки та побажаннями успіхів до підприємців, які працювали під час активних бойових дій і зараз не полишають лінію економічного фронту, звернулися заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Іванов та голова обласної ради Олена Дмитренко.

«Головне — ви працюєте, ви зберегли власний бізнес і намагаєтеся пристосуватися до нинішніх умов, коли змінилася логістика, знизилися доходи, відбувся відтік кадрів… За статистикою, 12 людей, які працюють, забезпечують одного військовослужбовця. Ви ж не тільки працюєте, а й даєте роботу іншим. На додачу — ще й соціально відповідальні, адже багато хто активно підтримує наших воїнів на передовій. Кожен робить свій внесок. Ми в тилу, але разом куємо перемогу», — наголосив Дмитро Іванов і вручив почесні відзнаки підприємцям з різних куточків нашої області.

Серед інших підприємців області, Подяку оголошено нашим землякам:

КУПРІЄНКУ Леоніду Миколайовичу — фізичній особі-підприємцю;

СТАНІСЛАВСЬКОМУ Максиму Ігоровичу — директору станції технічного обслуговування автомобілів.