Жовтень 2022

For The Visually Impaired Version

Архів за: 14.10.2022

Із професійним святом привітали працівників АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»

14.10.2022

Цієї суботи професійне свято відзначатимуть працівники целюлозно-паперової промисловості. Яскравим представником цієї галузі в нашому місті є акціонерне товариство «Слов’янські шпалери – КФТП» У цей непростий для нашої держави час вони продовжують працювати, сплачувати податки та робити свій внесок у нашу перемогу.
Сьогодні трудовий колектив підприємства вітали: його керівник – генеральний директор Віктор Мурай, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, начальник районної військової адміністрації Іван Ващенко, голова районної ради Віктор Чернуха та керівник первинної профспілкової організації Ігор Паламарчук. Продовження

У Корюківці вшанували захисників і захисниць України

14.10.2022
У день відзначення свята захисників України – у свято мужності, патріотизму, відваги та самопожертви у Корюківці поклали квіти до пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України».
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків і всіх відважних воїнів, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України. Продовження

Вітаємо захисників і захисниць України!

14.10.2022

Захисники України – це мужність, честь, сила і відвага. Тільки кращі з кращих синів і дочок України склали присягу на вірність народу України.
Саме Ви стали на захист Батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини, коли ворог зайшов до нашого дому без стуку.
З нагоди свята вітаємо усіх, хто має високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, та службовцям всіх військових та правоохоронних формувань, які сьогодні боронять Україну, їх батькам та матерям. Продовження

Мапа громади