Із професійним святом привітали працівників АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»

14.10.2022

Цієї суботи професійне свято відзначатимуть працівники целюлозно-паперової промисловості. Яскравим представником цієї галузі в нашому місті є акціонерне товариство «Слов’янські шпалери – КФТП» У цей непростий для нашої держави час вони продовжують працювати, сплачувати податки та робити свій внесок у нашу перемогу.
Сьогодні трудовий колектив підприємства вітали: його керівник – генеральний директор Віктор Мурай, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, начальник районної військової адміністрації Іван Ващенко, голова районної ради Віктор Чернуха та керівник первинної профспілкової організації Ігор Паламарчук.

Вони звернулися до присутніх зі словами вдячності за самовіддану працю та вручили кращим працівникам грамоти й подяки. Генеральний же директор підприємства Віктор Мурай особисто подякував за сумлінну працю та вручив відзнаки тим, хто вже 25 і більше років відпрацювали на виробництві.

Трудовому колективу зичили миру, добра, злагоди, добробуту, оптимізму та нових здобутків у виробництві.