КП “Убідьське” засновано 20.12 2000 року

Підприємство виконує виробничу та іншу діяльність на підставі і відповідно до чинного законодавства та статуту підприємства.

• Забір, очищення та постачання води, централізоване водовідведення (ліцензія  Серія АВ №466746 10.07.2012 р. Розпорядження  ЧОВА від 13.09.2022р    № 341 «Про розширення провадження виду господарської діяльності»).

Продовжити читання “Корюківське КП “Убідьське” повідомляє своїх абонентів про намір збільшити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення”

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «ТИ ЯК?»

29.03.2023

Як… я?! Невже це має значення, коли навколо коїться таке жахіття, як війна..?
«Це не на часі»
«Комусь ще гірше, ніж мені»
«Спочатку треба потурбуватися про всіх інших»
«Має бути соромно за моє ниття» Продовжити читання “Всеукраїнська програма ментального здоров’я «ТИ ЯК?»”

До Корюківської громади з робочим візитом завітали представники Програми DOBRE

29.03.2023

До Корюківської громади завітали з робочим візитом представники Програми DOBRE – старший програмний спеціаліст Наталія Сафронова та експерт з місцевого економічного розвитку Київського офісу Програми DOBRE Віталій Юрків.

З гостями обговорили перспективи співпраці

Продовжити читання “До Корюківської громади з робочим візитом завітали представники Програми DOBRE”