До Корюківської громади з робочим візитом завітали представники Програми DOBRE

29.03.2023

До Корюківської громади завітали з робочим візитом представники Програми DOBRE – старший програмний спеціаліст Наталія Сафронова та експерт з місцевого економічного розвитку Київського офісу Програми DOBRE Віталій Юрків.

З гостями обговорили перспективи співпраці

з метою сприяння місцевому економічному розвитку громади, відвідали підприємства та соціальні об’єкти, які забезпечують життєдіяльність громади й робота яких може бути покращена за допомогою Програми DOBRE.
Зокрема, гості відвідали корюківський хлібокомбінат, робота якого була відновлена спільними зусиллями місцевого бізнесу та міської ради в березні 2022, та місцеву пекарню, які разом тяжко працювали задля забезпечення населення громади хлібом із перших місяців повномасштабної війни.
Також гості ознайомилися з першою модульною котельнею в місті Корюківка, яка працює на щепі місцевого виробництва, завдяки чому робота даної котельні не є залежною від лімітів газу, встановлених ГК «Нафтогаз».
 Дякуємо за співпрацю.