13.04.2023

Вчора Корюківська громада приймала з моніторинговим візитом делегацію Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Участь у візиті взяли: Марат Кюрчевський, керівник програм із розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID); Келлі Ван Хузен, віцепрезидент Глобал Ком’юнітіз; Брайн Кемпл, керівник Програми USAID DOBRE; Максим Бурдавіцин, заступник керівника Програми USAID DOBRE; Наталія Сафронова, старший програмний спеціаліст Чернігівського офісу Програми DOBRE.

Продовжити читання “Корюківську громаду відвідали наші партнери та друзі з Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)”