Опитування готовності населення до надзвичайних ситуацій: крок до безпеки та підвищеної готовності

Комісія з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області прийняла рішення про проведення опитування. Воно спрямоване на визначення рівня готовності місцевого населення до надзвичайних ситуацій.

Опитування проводиться з метою збору об’єктивної інформації про ступінь підготовки населення до надзвичайних ситуацій, а також визначення потреби у навчанні з питань цивільного захисту. Учасники опитування зможуть висловити свої думки щодо тем, які вони вважають найбільш актуальними та важливими для навчання.

Комісія запрошує всіх мешканців Чернігівської області взяти участь у цьому важливому опитуванні. Думка кожного є надзвичайно важливою, адже спільними зусиллями можно зробити наше місце проживання безпечнішим та готовим до різних ситуацій.

За результатами опитування буде розроблено програму навчань з питань цивільного захисту, спрямовану на задоволення потреб та вимог населення. Комісія робить все можливе, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки та підготовки жителів області до різних ситуацій.

Для участі у опитуванні, будь ласка, перейдіть за посиланням https://forms.gle/XnF9ZwRjqocYou8j7 

За повідомленням Чернігівської ОВА

 

ukУкраїнська