Корюківська молодь отримала нове музичне обладнання від Програми DOBRE

27 грудня 2023 року корюківська молодіжна рада та молодіжний простір «КУБ» отримали музичне обладнання від американських донорів

Що цьому передувало?

Влітку міська рада разом з представниками молодіжної ради та керівництвом молодіжного центру «КУБ» презентували донорам та друзям з Програми DOBRE три молодіжні проєкти, які корюківська молодь хоче втілити в нашій громаді. Серед них були:

  • мобільний молодіжний музичний “Простір можливостей”. Проєкт передбачав закупівлі електронного обладнання необхідного для проведення культурних, освітніх, розважальних та спортивних заходів для молоді громади.
  • облаштування зони дозвілля біля Пошти. Проєкт передбачав облаштування скверу в місті Корюківці біля відділення Укрпошти шляхом встановлення лавок, освітлення, камер відеонагляду та точки доступу wi-fi.
  • облаштування території навколо молодіжного майданчика “Клітка” в парку міста Корюківки. Суть проєкту – облаштування території шляхом встановлення освітлення, креативних лавок та урн для сміття, щоб молодь мала місце де посидіти та відпочити.
Презентація проєктів

Результат

Всі три проєкти представники програми DOBRE детально вивчили та спільно з молоддю визначили, що профінансують перший проєкт «Простір можливостей».

Перед новим роком корюківська молодь отримала довгоочікуване обладнання: колонки, мікрофон, світло, стійки, пульти.

Тепер у новому році наша молодь матиме змогу світло та музично проводити своє дозвілля не тільки в місті, а й в селах громади!  

Дякуємо!

Діяльність відбувалася в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту DOBRE. Голос громадЧернігівщина є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

ukУкраїнська