Про поточний стан захворювання населення Корюківського району на ГРВІ

Щорічно спеціалістами Корюківського МРВ ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОХ» з 40 тижня 2023 р. проводиться щотижневий моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ, у т.ч. коронавірусну хворобу (COVID-19).

За 3 тиждень 2024 р. до закладів охорони здоров’я Корюківського району звернулося 305 осіб, яким встановлено діагноз «ГРВІ». Питома вага дітей серед загальної кількості пацієнтів із ГРВІ становить 24,9% (абс. ч. 76 дітей).

Питома вага госпіталізованих становить 3,9% від загальної кількості захворілих.

За 3 тиждень у 12 осіб лабораторно підтверджено коронавірусну хворобу (COVID-19).

Серед госпіталізованих із ГРВІ (12 осіб) хворі із коронавірусною хворобою (COVID-19) становлять 16,6% (абс. ч. 2,). Хворих із респіраторними симптомами до відділень реанімації та інтенсивної терапії не госпіталізували.

Летальні випадки внаслідок грипу та СОVID-19 по району протягом тижня не реєструвалися.

З початку епідсезону в Чернігівській області зареєстровано 21 летальний випадок від СОVID-19 серед дорослих, що мали хронічні хвороби та порушення імунітету.

В Корюківському районі вакциновані проти грипу 301 особа (з них 15 дітей).

В розрізі територіальних громад Корюківського району перевищення епідпорогу (інтенсивний показнику захворюваності на грип і ГРВІ, який розраховують на основі даних про захворюваність за багато років) не відмічається.

За інформацією Корюківського міськрайонного відділення державної установи «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ»

ukУкраїнська