Зустріч німецьких експертів з представниками місцевого самоврядування Чернігівської області

6 лютого у Чернігові відбулася зустріч групи німецьких експертів з представниками місцевого самоврядування Чернігівської області (членами Асоціації міст України).
 Головною метою зустрічі було обговорення пріоритетних питань відновлення міст, а також впровадження реформи децентралізації в умовах російсько-української війни. Члени німецької делегації працюють над аналізом інституту місцевого самоврядування, вивчають роль місцевої влади.
На заході були присутні ексдепутатка Європарламенту Ребекка Гармс, старша експертка зі Східної Європи фонду Бертельсмана Міріам Космель, директор Німецько-українського бюро Маттіа Неллес та керівниця проєкту Тетяна Лопащук. Корюківську громаду представляла секретар міської ради Анастасія Плющ. 
Під час заходу присутні говорили про виклики та пріоритети відновлення громад, посилення соціальної згуртованості та важливості підтримки економіки.
Rebecca Harms (ексдепутатка Європарламенту) висловила зацікавленість у співпраці.

“Ми хочемо співпрацювати з місцевими партнерами, щоб зрозуміти, що добре функціонує з реформи децентралізації, а що ні. Як на ці процеси вплинула війна. Можливо, десь потрібно щось відновити та надати новий поштовх, можливо якісь аспекти потребують нового обміркування чи підходу. Сподіваюсь, нам вдасться зрозуміти ваш регіон і побачити, як працює система управління місцевого самоврядування та що їй заважає, які є бар’єри, а також те, як залучене до процесів громадянське суспільство”.

Організаторами зустрічі виступили Німецько-українське Бюро German-Ukrainian Bureau , ГО Центр Доброчин / Dobrochyn Center та «Чернігівський центр прав людини».
ukУкраїнська