Розділи порталу
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  



Погода
For The Visually Impaired Version

Карта суб’єктів програмного комлексу “Соціальна громада”

Інформація про суб’єктів, які здійснюють прийом заяв та документів для надання соціальної підтримки на території Корюківської міської територіальної громади

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (ЦНАП)
Олійник
Світлана Олександрівна
начальник Адреса: 15300, Чернігівська обл., м.Корюківка, вул.Вокзальна, 9

(04657)3-42-93
koryukivkacnap@gmail.com

Графік роботи:
пн-ср; пт – 8.00-17.00
чт – 8.00-20.00
сб – 9.00-13.00

Минко
Тетяна Вікторівна
адміністратор
Полуницька
Світлана Валентинівна
адміністратор
Заєць
Жанна Володимирівна
адміністратор
СТАРОСТИНСЬКІ ОКРУГИ
Гончаренко
Ірина Василівна
староста Брецького старостинського округу (до складу входять села: Бреч, Гуринівка, Лубенець, Нова Гуринівка, Озереди, Ховдіївка) Адреса: 15361, с.Бреч, вул.Шкільна,9
(04657)2-67-48
brech-rada@ukr.net

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Аполон
Юрій Андрійович
староста Будянського старостинського округу (до складу входять села: Буда, Маховики, Петрова Слобода, Соснівка, Шишка) Адреса: 15341, с.Буда, вул.Центральна,7,
(04657)2-43-33
buda-rada@ukr.net

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Єгунова
Алла Іванівна
староста Домашлинського старостинського округу (до складу входять села: Домашлин, Бешківка, Луковець) Адреса: 15362, с.Домашлин, вул.Молодіжна,22,
(04657)2-72-38
dom-rada@i.ua

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Козел
Володимир Іванович
староста Забарівського старостинського округу (до складу входять села: Воловики, Забарівка, Кирилівка, Нова Буда) Адреса: 15342, с.Забарівка, вул.Гагаріна,29,
(04657)2-63-35
zabarivka.starostat@gmail.com

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Григор’єв
Ігор Олександрович
староста Наумівського старостинського округу (до складу входять села: Андроники, Високе, Наумівка, Переділ, Спичувате, Турівка) Адреса: 15314, с.Наумівка, вул.Шевченка,91,
(04657)2-44-18
naumovk@i.ua

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Редін
Антон Леонідович
староста Олександрівського старостинського округу (до складу входять села: Олександрівка, Верхолісся, Піски) Адреса: 15352, с.Олександрівка, вул.Центральна,111,
(04657)2-64-60
oleksandrivska.s.r.15352@ukr.net

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Мисник
Віктор Дмитрович
староста Охрамієвицького старостинського округу (до складу входять села: Охрамієвичі, Лупасове, Романівська Буда) Адреса: 15313, с.Охрамієвичі, вул.Перемоги, 25А,
(04657)2-75-24
misnikVD@i.ua

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Циклаурі
Юрій Муссович
староста Перелюбського старостинського округу (до складу входять села: Перелюб, Баляси, Білошицька Слобода, Майбутнє) Адреса: 15312, с.Перелюб, вул.Центральна, 19,
(04657)2-41-44
perelyub.rada@i.ua

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Рябець
Петро Олександрович
староста Прибинського старостинського округу (до складу входять села: Прибинь, Костянтинівка, Рудня, Шишківка) Адреса: 15311, с.Прибинь, вул.Гагаріна, 2,
(04657)2-41-74
prybyn.silrada@ukr.net

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Юденко
Наталія Миколаївна
староста Рейментарівського старостинського округу (до складу входять села: Богдалівка, Гутище, Довга Гребля, Заляддя, Олійники, Рейментарівка) Адреса: 15335, с.Рейментарівка, вул.Шевченка,6,
(04657)2-53-16
rejmentarivka@ukr.net

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Помаз
Геннадій Олексійович
староста Рибинського старостинського округу (до складу входять села: Рибинськ, Журавлева Буда, Лісове, Новоселівка, Парастовське, Стопилка, селище Голубівщина) Адреса: 15321, с.Рибинськ, вул.Зелена, 37,
(04657)2-52-17
ribinsk_st_okrug@ukr.net

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Лісений
Віктор Миколайович
староста Савинківського старостинського округу (до складу входять села: Савинки, Бурківка) Адреса: 15360, с.Савинки, вул.Лесі Українки,2,
(04657)2-66-42
ssavinki@gmail.com

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Кравченко
Олена Василівна
староста Сядринського старостинського округу (до складу входять села: Будище, Самотуги, Сядрине, Тельне) Адреса: 15323, с.Сядрине, вул.Генерала Білого,54,
(04657)2-76-25
silrada-syadrine@ukr.net

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Кучеренко
Леонід Анатолійович
староста Тютюнницького старостинського округу(до складу входять села: Костючки, Кугуки, Самсонівка, Сахутівка, Тютюнниця) Адреса: 15350, с.Тютюнниця, вул.Богдана Хмельницького,56,
(04657)2-74-34
tutun.okrug@gmail.com

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

Пилипенко
Раїса Григорівна
староста Хотіївського старостинського округу(до складу входить село Хотіївка) Адреса: 15360, с.Хотіївка, вул.Довженка,9,
(04657)2-66-61
hot.okrug@gmail.com

 

Графік роботи: 
пн-пт: 8.00-17.00
обідня перерва: 13.00-14.00
Вихідні: сб-нд

 

Мапа міста


Путівник Корюківщиною
Анонси
Корисні посилання

















Портал об’єднаних громад України