Корюківська громада пройшла навчання з підготовки енергетичних планів від українських та міжнародних експертів

Команда аналітичного центру DiXi Group провела першу навчальну сесію для десяти українських громад, в тому числі і для Корюківської громади, у рамках проєкту з підтримки розробки Муніципальних енергетичних планів. Продовжити читання “Корюківська громада пройшла навчання з підготовки енергетичних планів від українських та міжнародних експертів”

Ноутбуки для освітніх закладів Корюківської громади

8 квітня партнери з Міністерства науки, культури та європейської інтеграції землі Мекленбург-Передня Померанія у співпраці з німецько-українською ГО «Nord Haus UA» передали громадам Чернігівщини 51 ноутбук. Продовжити читання “Ноутбуки для освітніх закладів Корюківської громади”

Грантовий дайджест “Будь у курсі подій – дій”. Квітень 2024 року

Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації розробив грантовий дайджест “Будь у курсі подій – дій” на квітень 2024 року. Продовжити читання “Грантовий дайджест “Будь у курсі подій – дій”. Квітень 2024 року”

Новенькі електроскутери для Корюківської громади

Центр надання соціальних послуг Корюківської міської ради отримав два електроскутери, що полегшать роботу соціальних працівників, які долають значні відстані, щоб жителі віддалених населених пунктів громади отримали необхідні послуги. Продовжити читання “Новенькі електроскутери для Корюківської громади”

ukУкраїнська