Звернення депутатів міської ради до керівництва держави

Звернення (прийняте на другій сесії Корюківської міської ради, Чернігівської області 11 грудня 2015 року) до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Євлахова А.С., Чернігівської обласної ради, Чернігівської обласної державної адміністрації, другого Президента України Кучми Л.Д.

Ми, депутати Корюківської міської ради одноголосно підтримали це звернення, і звертаємося до Вас у нелегкі часи для нашої країни, в час проведення реформ. Однією з реформ, яка здійснюється в державі, є реформа адміністративно – територіально устрою та місцевого самоврядування. В суспільстві,  в тому числі і серед населення міста  Корюківка, іде активний процес обговорення ситуації навколо цього питання. Громадяни висловлюють різні думки з цього приводу, бо наразі вирішується доля територіальних громад, жителів, їх надії і сподівання. Продовжити читання “Звернення депутатів міської ради до керівництва держави”

Про оприлюднення проекту регуляторного акту

regul diyalВідповідно до п. 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” виконавчим апаратом міської ради підготовлений проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу проекту рішення щодо обмеження реалізації алкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) та вин столових у підприємствах торгівлі міста з 23 години вечора до 07 години ранку щоденно, які розміщені на сайті міської ради в розділі Нормативні документи: Регуляторна діяльність.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та жителів міста з цього приводу подаються до 16.00 14 серпня 2015 р. письмово за адресою: вул. Бульварна, 6, м. Корюківка, Чернігівська обл., 15300, телефон для довідок: 2-14-76, 2-16-45.

Проект тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

znak oklykuКорюківська житлово-експлуатаційна контора повідомляє своїх абонентів про намір збільшення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

З обґрунтуванням необхідності зміни тарифу, а також з діючим та проектним тарифом можна ознайомитись ТУТ.

Зауваження та пропозиції щодо проектних тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій приймаються Корюківською ЖЕК за адресою: м. Корюківка, вул. Шевченка, 87, телефон-факс 2-14-40, щоденно з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00, крім вихідних та святкових днів протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту публікації даної інформації.

Корюківська ЖЕК

ukУкраїнська