Розділи порталу
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  



Погода

Громадські обговорення та слухання

27.10.2021

До уваги жителів громади! Відбудуться громадські слухання

Корюківська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 3,7 га для розміщення та експлуатації об’єктів деревообробної промисловості в межах населеного пункту по пров. Вокзальному м. Корюківка Чернігівської обл.».

Розробник – ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.».

Розгляд містобудівної документації відбудеться об 11.00 год. 12 листопада 2020 року в приміщенні Корюківської міської ради за адресою: вул. Бульварна, 6, м. Корюківка.

Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації містобудівної документації звертатися до Корюківської міської ради за адресою: 15300, Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, тел. (04657) 2-13-79 протягом 30 календарних днів з моменту виходу оголошення. Пропозиції подаються в письмовій формі.

Відповідальна особа: Єрмоленко Яна Сергіївна – начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства.

З матеріалами Детального плану можна ознайомитися за посиланнями:

План існуючого використання території. Опорний план

Проектний план. Схема планувальних обмежень


06.11.2019

До уваги жителів громади! Відбудуться громадські слухання

Корюківська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території в межах населеного пункту орієнтовною площею 4,5 га по вул. Незалежності м. Корюківка Чернігівської обл.».

Розробник – ПП «Служба Замовника».

Розгляд містобудівної документації відбудеться 4 грудня 2019 року в приміщенні Корюківської міської ради – сесійна зала (вул. Бульварна, 6, м. Корюківка) об 11.00 годині.

Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації містобудівної документації звертатися до Корюківської міської ради за адресою: 15300, Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, тел. (04657) 2-13-79 протягом 15 календарних днів з моменту виходу оголошення. Пропозиції подаються в письмовій формі.

Відповідальна особа: Єрмоленко Яна Сергіївна – начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства.

З матеріалами Детального плану можна ознайомитися за посиланнями:

Схема розташування земельної ділянки

План існуючого використання території

Проектний план, схема планувальних обмежень


27.09.2019

У міській раді обговорили пропозиції громадськості щодо найменування вулиць

Громадське обговорення пропозицій по найменуванню вулиць, що запроектовані на перетині міських вулиць Шевченка та Польова в районі «Тиру», відбулося 27 вересня.

Упродовж місяця до міської ради надійшло 7 пропозицій від жителів громади, ще 4 пропозиції прозвучали з голосу в процесі обговорення. Серед них – назви, пов’язані з історичними постатями княжої та гетьманської доби,  видатними земляками-сучасниками. Окрім цього, лунали пропозиції назв, що не пов’язані з конкретними особистостями, а мають загальне значення.

У процесі обговорення запропонованих назв з 11:

– «Сіверської бригади»

– «Захисників України»

– «Святослава Хороброго»

– «Левка Лук’яненка»

– «Омеляна Каруки»

– «Івана Мазепи (Гетьмана Мазепи)»

– «Павла Полуботка (Гетьмана Полуботка)»

– «Олексія Гавриленка»

– «Приміська»

– «Квіткова»

– «Яблунева»,

обрали 4, які будуть винесені на розгляд виконавчого комітету та подані для затвердження на чергову сесію міської ради.

Згідно зі схемою розташування проектних вулиць для найменування об’єктів топоніміки, в результаті громадського обговорення, запропоновані наступні назви: Проектна 1 – вул. Омеляна Каруки; Проектна 2 – вул. Захисників України; Проектна 3 – вул. Олексія Гавриленка; Проектна 4 – вул. Левка Лук’яненка. Проектна 5 на схемі – це продовження існуючої вул. Польвої.


10.06.2019

До уваги громадян! Відбудуться громадські слухання

Корюківська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за межами м. Корюківка, Корюківського району Чернігівської області.

Площа земельної ділянки 5,8922 га. Кадастровий номер 7422482000:06:001:0069» та розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельної ділянки орієнтовною площею 9,1 га  для розміщення та експлуатації об’єктів деревопереробної промисловості за межами населеного пункту м. Корюківка на території Корюківської міської ради Корюкіського району Чернігівської області в районі вулиць Дудка та Соборна».

Розробник – ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.».

Розгляд містобудівної документації відбудеться 02 липня 2019 року в приміщенні Корюківської міської ради – сесійна зала (вул. Бульварна, 6, м. Корюківка) об 11.00 годині.

Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації містобудівної документації звертатися до Корюківської міської ради за адресою: 15300, Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, тел. (04657) 2-13-79 протягом 15 календарних днів з моменту виходу оголошення. Пропозиції подаються в письмовій формі.

Відповідальний: Скиба Тетяна Віталіївна

Ознайомитися з Проектним планом


17.12.2018

Увага! Відбудуться громадські слухання

Корюківською міською радою проводяться роботи по виготовленню детального плану території площею орієнтовно 4,5 га в межах м. Корюківка, вул. Воїнів Інтернаціоналістів для розміщення житлової забудови.

9 січня  2019 року об 11.00 год. в приміщенні Корюківської міської ради (сесійна зала) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при розробленні містобудівної документації.

Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації містобудівної документації звертатися до Корюківської міської ради за адресою: 15300, Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, тел. (04657) 2-13-79 протягом 15 календарних днів з моменту виходу оголошення. Пропозиції подаються в письмовій формі.

Відповідальний: Скиба Тетяна Віталіївна.

Ознайомитись з детальним планом території


19.11.2018

У міській раді відбулися громадські слухання

16 листопада в залі засідань міської ради відбулись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельну ділянку з кадастровим номером 7422410100:04:074:0006».

До уваги громадськості представником ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.» Михайлом Щербою було представлено містобудівну документацію

– детальний план території на земельну ділянку в районі вулиць Дудка та Соборна для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.


Увага! Відбудуться громадські слухання

Заплановано проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельну ділянку з кадастровим номером 7422410100:04:074:0006».

Враховуючи розпорядження Корюківської районної державної  адміністрації від 27.07.2018 року № 288 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за межами м. Корюківка» щодо розроблення детального плану території на земельну ділянку з кадастровими номерами 7422410100:04:074:0006, яка розташована за межами населеного пункту міста Корюківка на території Корюківської міської ради Корюківського району Чернігівської області в районі вулиць Дудка та Соборна, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Замовник – Корюківська районна державна адміністрація. Розробник – ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.».

Розгляд містобудівної документації відбудеться 16 листопада 2018 року в приміщенні Корюківської міської ради – сесійна зала (вул. Бульварна, 6, м. Корюківка) об 11.00 годині.

Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації містобудівної документації звертатися до Корюківської міської ради за адресою: 15300, Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, тел. (04657) 2-13-79 протягом 15 календарних днів з моменту виходу оголошення. Пропозиції подаються в письмовій формі. Відповідальний: Скиба Тетяна Віталіївна.

Ознайомитись з Детальним планом території


Долучайтесь до громадського обговорення Стратегії розвитку Корюківської ОТГ до 2025 року

Корюківською міською радою виноситься на громадське обговорення проект документу «Стратегічний план розвитку Корюківської об’єднаної територіальної громади до 2025 року»

Ваші пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 06.08.2018 на e-mail: kor.otg.vetit@gmail.com

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію Корюківської міської ради для затвердження.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу подавача, а також контактний телефон або e-mail.


25.04.2018

До уваги жителів громади! Триває обговорення проекту Статуту Корюківської міської територіальної громади

До вашої уваги представлено проект Статуту Громади, який регулює в рамках Конституції і законів України відносини, пов’язані з вирішенням питань місцевого значення в Громаді.

Проект Статуту Корюківської міської територіальної громади

Наразі триває громадське обговорення проекту документа.

Якщо маєте пропозиції щодо внесення змін та зауваження до проекту Статуту, просимо інформувати міську раду за тел.: (04657) 2-16-45 (контактна особа – Олійник Світлана Олександрівна, секретар міської ради) або електронною поштою на адресу: koryukivka.rada@gmail.com (з приміткою в листі «Пропозиції до Статуту Громади») до 20 травня поточного року.