Проєкт «Психологічна підтримка дітей та дорослих в умовах війни в громадах Чернігівської області» у Корюківській громаді

Спілка Громадські Ініціативи України продовжує в 2024 році реалізацію проєкту «Психологічна підтримка дітей та дорослих в умовах війни в громадах Чернігівської області», що виконується у межах Програма CLEAR.

Продовжити читання “Проєкт «Психологічна підтримка дітей та дорослих в умовах війни в громадах Чернігівської області» у Корюківській громаді”

17 червня, на 43-му році життя, перестало битись серце Помаза Геннадія Олексійовича – старости Рибинського старостинського округу, людини, не байдужої до долі України та рідного краю. Продовжити читання “”

Гуманітарна допомога від ГО “ЛАМПА”: що отримали жителі Корюківської громади

Громадська організація “ЛАМПА” доставила гуманітарну допомогу, а саме засоби гігієни, жителям 5 прикордонних громад, в тому числі і Корюківської.

Продовжити читання “Гуманітарна допомога від ГО “ЛАМПА”: що отримали жителі Корюківської громади”

Обмін досвідом: українські громади відвідали Польщу

Наприкінці травня 19 громад із 7 областей України (у тому числі й Корюківська) відвідали гміни (громади) Малопольського регіону Республіки Польща.

Продовжити читання “Обмін досвідом: українські громади відвідали Польщу”

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Корюківка

На виконання вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, Продовжити читання “Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Корюківка”

en_GBEnglish (UK)