Козубовський Петро Михайлович

Козубовський
Петро Михайлович

(молодший сержант)

народився 30 березня 1970 року в республіці Білорусь. У 1972 році сім’я переїхала до Корюківки.

Навчався у Корюківській середній школі №2, яку закінчив у 1987 році. У спортивних змаганнях займав призові місця. До призову в армію працював на меблевій фабриці.

Призваний до Збройних сил України 3 травня 1988 року. Службу проходив в Німецькій Демократичній Республіці (НДР). Після закінчення служби у Збройних силах України, прийнятий на службу в органи МВС. У 1991 вступив до Волгоградських внутрішніх сил Міністерства внутрішніх справ (МВС) рф, а пізніше перевівся до Харківського університету внутрішніх справ, який закінчив у 1995 році.

Служив у Корюківському РВ УМВС слідчим, експертом – криміналістом до 2006 року, подальшу службу проходив в ГУ МНС у званні «майор». За сумлінну службу отримував подяки та почесні грамоти. У кінці 2008 року вийшов на пенсію за вислугою років. Продовжував працювати різноробом. До виконання своїх обов’язків ставився сумлінно, був чесним та справедливим, користувався повагою в колективі. Брав активну участь в житті міста та патріотичному вихованні молоді, за що був нагороджений почесною грамотою міської ради у 2020 році. Був членом Всеукраїнського об’єднання вільних козаків «Корюківська сотня». Був одружений, мав сина, який продовжує захищати нашу Батьківщину.

24 лютого 2022 року один із перших пішов захищати Україну та місто Чернігів від ворога. У бою за Чернігів, отримавши осколкове поранення не сумісне з життям, загинув 12 березня 2022 року.

Читати розповідь матері про життя Героя. 

Вічна пам’ять Герою!

 

ukУкраїнська