Червень 2021

Керуючий справами

Основні функції та напрямки роботи:

– здійснює формування планів роботи виконкому на підставі пропозицій спеціалістів та членів виконкому.

– безпосередньо займається розробленням проектів нормативно – правових актів, які приймаються міською радою та її виконавчим комітетом, проводить експертизу таких актів.

– здійснює господарське, матеріально – технічне та соціальне забезпечення діяльності виконавчого комітету, організовує його роботу.

– здійснює організацію діловодства, організовує та контролює розроблення інструктивних матеріалів з діловодства, вдосконалення форм і методів обробки документів, впровадження автоматизації в діловодстві.

– забезпечує своєчасну підготовку матеріалів на розгляд виконкому та участь членів виконкому в засіданнях. Контролює редагування, реєстрацію та випуск рішень виконавчого комітету, їх своєчасне, розсилання адресатам та виконання.

– забезпечує розроблення номенклатури справ, формування архіву. Здійснює зберігання у виконкомі міської ради організаційних документів, пов’язаних з роботою органів місцевого самоврядування, забезпечує доступ до них особам, яким це право надано у встановленому законом порядку.

– контролює своєчасність розгляду заяв та скарг громадян.

– координує діяльність громадських організацій міста.