Науменко Костянтин Вікторович

Науменко
Костянтин Вікторович
(старший солдат)

народився 1 березня 1995 року в селі Сядрине, Корюківського району, Чернігівської області.

У вересні 2001 року пішов до першого класу Сядринської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Після закінчення 9 класів вступив до Сосницького професійного аграрного ліцею, де навчався до 21 червня 2013 року й отримав професію «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин».

Трудову діяльність розпочав у селі Авдіївка, колишнього Сосницького району у місцевого фермера за спеціальністю.

Призваний до Збройних Сил України у 2015 році на строкову військову службу, а з 25 липня 2016 року проходив службу за контрактом у цій військовій частині.

У 2016-2017 роках наш земляк брав безпосередню участь в АТО (ООС) на Донеччині та Луганщині.  Звільнився по закінченні контракту 24 липня 2019 року. За зразкову військову службу, високі показники в навчанні, міцну дисципліну неодноразово одержував подяки від командирів.

Після служби працював у селі Сядрине, Корюківського району, у місцевого підприємця. Мав авторитет серед колег, був прикладом у роботі, сумлінному виконанні своїх професійних обов’язків, прихильником справедливості.

Одружений не був. Мав у цивільному шлюбі доньку Олександру. Проживав в селі Сядрине в батьківському будинку.

Після початку повномасштабного ворожого вторгнення Костянтин вирішив повернутися до військової справи та знову взяти до рук зброю, аби давати гідну відсіч загарбнику.

11 квітня 2022 року призваний по мобілізації до Корюківського центру комплектування, а з 24 травня був переведений для подальшого проходження служби у військову частину міста Бахмута, Донецької області.

6 вересня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання біля села Золотарівки на Донеччині, Костянтин загинув, до останнього бувши вірним Батьківщині.

Вдома залишилась мама та друзі. Брат на цей час захищає нашу Батьківщину.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Читати спогади рідних та друзів про Героя.

Вічна пам’ять Герою!

ukУкраїнська