Теселько Олег Вікторович

ТЕСЕЛЬКО
Олег Вікторович

народився 20 серпня 1986 року в місті Корюківка, Чернігівської області.

Повну загальну освіту отримав у Корюківській загальноосвітній школі №1.

Вступив до Сосницького ліцею за спеціальністю «столяр – верстатник деревообробних верстатів», який закінчив у 2004 році.

Трудову діяльність розпочав з Корюківського держлісгоспу у 2004 році, працював верстатником.

Призваний до Збройних Сил України у 2004 році, служив у військовій частині смт Десна – механік, водій – електрик зенітно-ракетного – гарматного комплексу «Тунгуска». За сумлінне виконання військового обов’язку перед Батьківщиною, зразковою військовою службою, високі показники в навчанні, міцну дисципліну, неодноразово одержував подяки від командирів.

З 2017 року до осені 2021 року працював на ВАТ КФТП «Слов’янські шпалери» бригадиром на дільницях основного виробництва, мав авторитет серед колег, був прикладом в роботі, сумлінному виконанні своїх професійних обов’язків, прихильником справедливості.

Із початком ворожих дій на нашій території займав активну громадську позицію у підтримці ЗСУ, а коли викликали до центру комплектування – пішов  захищати Батьківщину та місто Чернігів.

Місце його строкової служби та місце призову в період мобілізації смт Десна – стало місцем його останнього подиху під час чергового ворожого ракетного обстрілу – 17 травня 2022 року.

Указом Президента України №498/2023 нагороджений медаллю “За військову службу Україні” (посмертно)

Читати спогади рідних про Героя.

Був одружений. Мав дочку Діану. Проживала родина в  Наумівці у батьківському будинку.

Олег Вікторович з родиною

Вічна пам’ять Герою!

 

 

ukУкраїнська