Вересень 2022

For The Visually Impaired Version

Інформує Корюківський відділ поліції

19.01.2022

Корюківський РВП ГУНП в Чернігівській області повідомляє, що територію Корюківської ОТГ яка включає в себе м.Корюківку та 15 старостинських округів, а саме: (Олександрівський, Тютюнницький, Домашлинський, Брецький, Будянський, Савинківський, Хотіївський, Рейментарівський, Сядринський, Рибинський, Перелюбський, Прибинський, Охрамієвицький, Наумівський,  та Забарівський округи)  обслуговує  4 дільничні офіцери поліції сектору превенції Корюківського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області:

– Старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Курбаков Володимир Анатолійович

– Дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Сивченко Володимир Арсенійович

– Дільничний офіцер поліції капітан поліції Олійник Анатолій Миколайович

– Дільничний офіцер поліції капітан поліції Мірошниченко Олександр Сергійович.

Так протягом 2021 року дільничними офіцерами поліції було проведено ряд заходів по охороні публічного порядку, розглянуто – 295 звернень громадян, а також проведені різноманітні попереджувальні та профілактичні рейдові заходи впливу стосовно осіб які порушували публічний порядок.

Також в 2021 році дільничними офіцерами поліції  на території Корюківського ОТГ було попереджено та розкрито – 59 кримінальних правопорушень таких як (крадіжки, нанесення легких тілесних ушкоджень, незаконне проникнення до житла, зберігання наркотичних речовин, шахрайство, привласнення грошових коштів тощо) які наданий час направлені до суду.

За 2021 рік дільничними офіцерами поліції було притягнуто до адміністративної відповідальності за різні правопорушення – 822 особи з них:
– За появу в нетверезому стані в громадських місцях – 231;
– За зберігання самогону – 24;
– За придбання самогону  – 120;
– За вчинення насильства в сім’ї – 84;
– За вчинення дрібного хуліганства –17;
– За скоєння дрібної крадіжки – 10;
– За порушення карантинних обмежень – 33;
– За паління тютюнових виробів у громадських місцях – 50;
– інші адміністративні правопорушення – 253.

На профілактичному обліку у дільничних офіцерів поліції  перебуває – 113 осіб:
– Раніше судимих – 24.
– Сімейних дебоширів – 89;

Між дільничними офіцерами поліції Корюківського РВП  та керівництвом ОТГ, працівниками підприємств, організацій та старостами налагоджена співпраця. Останні, в міру можливостей, допомагають дільничними офіцерами  поліції, надають допомогу в охороні публічного порядку та боротьбі зі злочинністю.

Мапа громади