Інформує Корюківський відділ поліції


23.05.2023

Поліція застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників державних установ.
Поліцейські закликають мешканців Корюківського району: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з негайним переведенням коштів. Представляючись співробітниками державних установ, шахраї намагаються ввести вас в оману, щоб заволодіти вашими грошима.
До Корюківського РВП ГУНП в Чернігівській області з письмовою заявою звернулись два жителі Корюківщини з приводу того, що невідомі особи шляхом обману та з використанням підроблених документів, з метою заволодіння чужим майном намагаються неправомірно отримати кошти від фізичних та юридичних осіб.
З вищевказаною метою , діючи від ім’я заявника, шляхом підроблення бланку та печатки Корюківської районної військової адміністрації, підпису заявника невстановлені особи звернулися до ряду фізичних та юридичних осіб Корюківського району з проханням надати «благодійну грошову допомогу Збройним Силам України». Дані факти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Поліція Корюківського району наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з негайним переведенням коштів. Представляючись співробітниками державних установ, шахраї намагаються ввести вас в оману щоб заволодіти вашими грошима.
Розповсюдьте інформацію про цю шахрайську схему серед своїх родичів та близьких, особливо людей похилого віку.


17.01.2023

Корюківський РВП ГУНП в Чернігівській області повідомляє, що територію Корюківської ТГ яка включає в себе м.Корюківку та 15 старостинських округів, а саме : ( Олександрівський, Тютюнницький, Домашлинський, Брецький, Будянський, Савинківський, Хотіївський, Рейментарівський, Сядринський, Рибинський, Перелюбський, Прибинський, Охрамієвицький, Наумівський,  та Забарівський округи)  обслуговує  5 дільничних офіцерів поліції сектору превенції Корюківського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області:

-Старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Мірошниченко Олександр Сергійович

-Дільничний офіцер поліції капітан поліції Олійник Анатолій Миколайович

-Дільничний офіцер поліції капітан поліції Кожушко Микола Вікторович

-Дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Сивченко Володимир Арсенійович

-Дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Кривенко Денис Анатолійович

Так протягом 2022 року дільничними офіцерами поліції було проведено ряд заходів по охороні публічного порядку, розглянуто – 137 звернень громадян, а також проведені різноманітні попереджувальні та профілактичні рейдові заходи впливу стосовно осіб які порушували публічний порядок.

Також в 2022 році дільничними офіцерами поліції  на території Корюківської  ТГ було розкрито – 41 кримінальне правопорушення такі як (крадіжки, нанесення легких тілесних ушкоджень, незаконне проникнення до житла, зберігання наркотичних речовин, тощо) які направлені до суду.
Протягом звітного періоду дільничними офіцерами поліції було притягнуто до адміністративної відповідальності за різні правопорушення – 720 осіб з них :
– За появу в нетверезому стані в громадських місцях – 198;
– За зберігання самогону – 58;
– За придбання самогону  – 184;
– За вчинення насильства в сім’ї – 66;
– За вчинення дрібного хуліганства – 9;
– За скоєння дрібної крадіжки – 2;
– За паління тютюнових виробів у громадських місцях – 86;
– інші адміністративні правопорушення – 117.

На профілактичному обліку у дільничних офіцерів поліції  перебуває – 108 осіб :

  • Раніше судимих – 19.
  • Домашніх кривдників – 89;

За ініціативою дільничних офіцерів поліції протягом минулого року відносно  6-ти раніше судимих було встановлено адміністративний нагляд а також 2-м раніше судимим було продовжено адміністративний нагляд з приміненням встановлених законом обмежень.

Між дільничними офіцерами поліції Корюківського РВП  та керівництвом ТГ, працівниками підприємств, організацій та старостами налагоджена співпраця. Останні, в міру можливостей, допомагають дільничним  офіцерам  поліції, надають допомогу в охороні публічного порядку та боротьбі зі злочинністю.


19.01.2022

Корюківський РВП ГУНП в Чернігівській області повідомляє, що територію Корюківської ОТГ яка включає в себе м.Корюківку та 15 старостинських округів, а саме: (Олександрівський, Тютюнницький, Домашлинський, Брецький, Будянський, Савинківський, Хотіївський, Рейментарівський, Сядринський, Рибинський, Перелюбський, Прибинський, Охрамієвицький, Наумівський,  та Забарівський округи)  обслуговує  4 дільничні офіцери поліції сектору превенції Корюківського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області:

– Старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Курбаков Володимир Анатолійович

– Дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Сивченко Володимир Арсенійович

– Дільничний офіцер поліції капітан поліції Олійник Анатолій Миколайович

– Дільничний офіцер поліції капітан поліції Мірошниченко Олександр Сергійович.

Так протягом 2021 року дільничними офіцерами поліції було проведено ряд заходів по охороні публічного порядку, розглянуто – 295 звернень громадян, а також проведені різноманітні попереджувальні та профілактичні рейдові заходи впливу стосовно осіб які порушували публічний порядок.

Також в 2021 році дільничними офіцерами поліції  на території Корюківського ОТГ було попереджено та розкрито – 59 кримінальних правопорушень таких як (крадіжки, нанесення легких тілесних ушкоджень, незаконне проникнення до житла, зберігання наркотичних речовин, шахрайство, привласнення грошових коштів тощо) які наданий час направлені до суду.

За 2021 рік дільничними офіцерами поліції було притягнуто до адміністративної відповідальності за різні правопорушення – 822 особи з них:
– За появу в нетверезому стані в громадських місцях – 231;
– За зберігання самогону – 24;
– За придбання самогону  – 120;
– За вчинення насильства в сім’ї – 84;
– За вчинення дрібного хуліганства –17;
– За скоєння дрібної крадіжки – 10;
– За порушення карантинних обмежень – 33;
– За паління тютюнових виробів у громадських місцях – 50;
– інші адміністративні правопорушення – 253.

На профілактичному обліку у дільничних офіцерів поліції  перебуває – 113 осіб:
– Раніше судимих – 24.
– Сімейних дебоширів – 89;

Між дільничними офіцерами поліції Корюківського РВП  та керівництвом ОТГ, працівниками підприємств, організацій та старостами налагоджена співпраця. Останні, в міру можливостей, допомагають дільничними офіцерами  поліції, надають допомогу в охороні публічного порядку та боротьбі зі злочинністю.