Розділи порталу
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  



Погода

Старости

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТАРОСТУ КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Рішення 2 сесії 8 скликання міської ради від 15.12.2020 “Про утворення старостинських округів Корюківської міської ради”

* розпорядок роботи старостинських округів:
пн-пт: з 8.00 до 17.00 год.
перерва: з 13.00 до 14.00 год.
сб-нд: вихідні

з/п

Старости та діловоди

Адреса

1.

ГОНЧАРЕНКО Ірина Василівна

староста

Брецького старостинського округу

(до складу входять села: Бреч, Гуринівка, Лубенець, Нова Гуринівка, Озереди, Ховдіївка)

15361

с.Бреч, вул.Шкільна,9

(04657)2-67-48

brech-rada@ukr.net

Хобел
Ніна Володимирівна
діловод
2.

АПОЛОН
Юрій Андрійович

староста

Будянського старостинського округу

(до складу входять села: Буда, Маховики, Петрова Слобода, Соснівка, Шишка)

15341

с.Буда, вул.Центральна,7

(04657)2-43-33

buda-rada@ukr.net

Солодка
Наталія Юріївна
діловод
3.

ЄГУНОВА
Алла Іванівна

староста

Домашлинського старостинського округу

(до складу входять села: Домашлин, Бешківка, Луковець)

15362

с.Домашлин, вул.Молодіжна,22

(04657)2-72-38

dom-rada@i.ua

Рубан
Тетяна Григорівна
діловод
4.

КОЗЕЛ
Володимир Іванович

староста

Забарівського старостинського округу

(до складу входять села: Воловики, Забарівка, Кирилівка, Нова Буда)

15342

с.Забарівка, вул.Гагаріна,29

(04657)2-63-35

zabarivka.starostat@gmail.com

Скоробагата
Надія Юхимівна
діловод
5.

ГРИГОР’ЄВ
Ігор Олександрович

староста

Наумівського старостинського округу

(до складу входять села: Андроники, Високе, Наумівка, Переділ, Спичувате, Турівка)

15314

с.Наумівка, вул.Шевченка,91

(04657)2-44-18

naumovk@i.ua

Василець
Ніна Вікторівна
діловод
6.

РЕДІН
Антон Леонідович

староста

Олександрівського старостинського округу

(до складу входять села: Олександрівка, Верхолісся, Піски)

15352

с.Олександрівка, вул.Центральна,111

(04657)2-64-60

oleksandrivska.s.r.15352@ukr.net

Куценко
Юлія Віталіївна
діловод
7.

МИСНИК
Віктор Дмитрович

староста

Охрамієвицького старостинського округу

(до складу входять села: Охрамієвичі, Лупасове, Романівська Буда)

15313

с.Охрамієвичі, вул.Перемоги, 25А

(04657)2-75-24

misnikVD@i.ua

8.

ЦИКЛАУРІ
Юрій Муссович

староста

Перелюбського старостинського округу

(до складу входять села: Перелюб, Баляси, Білошицька Слобода, Майбутнє)

15312

с.Перелюб, вул.Центральна, 19

(04657)2-41-44

perelyub.rada@i.ua

Надточій Людмила Володимирівна діловод
Литвиненко Олена Василівна діловод 2-71-18
9.

РЯБЕЦЬ
Петро Олександрович

староста

Прибинського старостинського округу

(до складу входять села: Прибинь, Костянтинівка, Рудня, Шишківка)

15311

с.Прибинь, вул.Гагаріна, 2

(04657)2-41-74

prybyn.silrada@ukr.net

Щерба Олена Іванівна діловод
10.

ЮДЕНКО
Наталія Миколаївна

староста

Рейментарівського старостинського округу

(до складу входять села:  Богдалівка, Гутище, Довга Гребля, Заляддя, Олійники, Рейментарівка)

15335

с.Рейментарівка, вул.Шевченка,6

(04657)2-53-16

rejmentarivka@ukr.net 

Розстальна
Ніна Петрівна
діловод
11.

ПОМАЗ
Геннадій Олексійович

староста

Рибинського старостинського округу

(до складу входять села: Рибинськ, Журавлева Буда, Лісове, Новоселівка, Парастовське, Стопилка, селище Голубівщина)

15321

с.Рибинськ, вул.Зелена, 37

(04657)2-52-17

ribinsk_st_okrug@ukr.net

Мотрич Валентина Федорівна діловод
12.

ЛІСЕНИЙ
Віктор Миколайович

староста

Савинківського старостинського округу

(до складу входять села Савинки, Бурківка)

15360

с.Савинки, вул.Лесі Українки,2

(04657)2-66-42

ssavinki@gmail.com

Романенко
Валентина Петрівна
діловод
13.

КРАВЧЕНКО
Олена Василівна

староста

Сядринського старостинського округу

(до складу входять села:  Будище, Самотуги, Сядрине, Тельне)

15323

с.Сядрине, вул.Генерала Білого,54

(04657)2-76-25

silrada-syadrine@ukr.net

Михліна
Юлія Василівна
діловод
14.

КУЧЕРЕНКО
Леонід Анатолійович

староста

Тютюнницького старостинського округу

(до складу входять села:  Костючки, Кугуки, Самсонівка, Сахутівка, Тютюнниця)

15350

с.Тютюнниця, вул.Богдана Хмельницького,56

(04657)2-74-34

tutun.okrug@gmail.com

Пінченко
Валентина Василівна
діловод
15.

ПИЛИПЕНКО
Раїса Григорівна

староста

Хотіївського старостинського округу

(до складу входить село Хотіївка)

15360

с.Хотіївка, вул.Довженка,9

(04657)2-66-61

hot.okrug@gmail.com

діловод

 

Мапа міста


Путівник Корюківщиною
Анонси
Корисні посилання
















Портал об’єднаних громад України