13.02.2024 10:19 61
У Корюківській громаді пройшов тренінг з надання домедичної допомоги
10 лютого у Корюківці відбулось навчання з надання домедичної допомоги. Взяти участь у тренінгах могли всі охочі.
Вміння надавати домедичну допомогу є важливими навичками для будь-якої людини, оскільки це може врятувати життя та зменшити тяжкість травм чи хвороб у невеликому проміжку часу перед прибуттям кваліфікованої медичної допомоги.
Організувала безкоштовний тренінг для корюківців команда громадської організації Агенція міських ініціатив / АМІ, провели — сертифіковані тренерки Олександра Стародуб та Наталія Жукова.
Учасники тренінгу навчилися накладати турнікети на кінцівки, робити тампонування та дізналися багато важливої інформації, яка може їм допомогти врятувати життя.
Окрім надважливих у наш час знань, тренери також подарували всім учасникам індивідуальні аптечки.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
З Днем Фермера
18/06/2026
Відбулися громадські слухання
17/06/2026
Нові контракти Сили оборони
Усі новини