17.01.2024 11:08 103
Корюківська, Городнянська, Сновська, Семенівська та Новгород-Сіверська громади уклали договір про співпрацю
17 січня п’ять прикордонних громад Чернігівської області – Корюківська, Городнянська, Сновська, Семенівська та Новгород-Сіверська уклали договір про співпрацю.
У рамках співпраці п’яти громад, невдовзі буде зареєстроване спільне підприємство, метою діяльності якого є об’єднання сил і засобів у реагуванні на надзвичайні ситуації. Зокрема:
- евакуація населення;
- ліквідація наслідків обстрілів об’єктів цивільної інфраструктури тощо.
Також перспективними напрямками роботи спільного підприємства стануть обслуговування доріг (особливо в зимовий період), поводження з відходами, комунальне господарство та пасажирські перевезення.
Договір між громадами укладено на паритетних (рівних) умовах всіх учасників.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
З Днем Фермера
18/06/2026
Відбулися громадські слухання
17/06/2026
Нові контракти Сили оборони
Усі новини