28.11.2023 16:08 76
Корюківські школярі допомагають пухнастим друзям
Учні Корюківського ліцею № 1 та № 2 з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин долучились до акції збору корму для бездомних тварин.
У ліцеї № 1 пройшла акція “Нагодуй тварин”, під час якої учням вдалося зібрати 100 кілограмів корму для котів і собак.
Ліцей № 2 взяв участь VIII Всеукраїнській акції “Happy Гав для Сірка”, учні зібрали для тваринок корм та різні препарати для лікування.
Корм та препарати передали до КП “Ветеринарно-стерилізаційний центр “Крок до тварин” у Чернігові.
Пишаємось юними корюківчанами! Піклуймось про друзів наших менших!
(за інформацією Сусіди.City, Корюківський ліцей №2)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
З Днем Фермера
18/06/2026
Відбулися громадські слухання
17/06/2026
Нові контракти Сили оборони
Усі новини