02.08.2023 09:36 60
Адмінкомісія притягнула до адміністративної відповідальності трьох громадян
Адміністративна комісія, що діє при виконкомі міської ради, на засіданні 2 серпня розглянула 3 справи про притягнення до відповідальності осіб, які вчинили адмінправопорушення.
Зокрема за порушення правил благоустрою (ст. 152 КУпАП) та правил утримання собак та котів (ч. 1 ст. 154 КУпАП) жителів громади оштрафували на загальну суму 1955 гривень.
Наголошуємо на необхідності дотримуватися правил благоустрою та утримання домашніх улюбленців, адже за порушення передбачено штраф.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
З Днем Фермера
18/06/2026
Відбулися громадські слухання
17/06/2026
Нові контракти Сили оборони
Усі новини