20.07.2017 15:18
Оновлений майданчик у місцевому сквері – відродження традиції для творчого відпочинку корюківчан

Все більше у Корюківці з’являється місць для дозвілля та культурного відпочинку. У місцевому сквері вже завершились роботи з викладення плиткою території творчого майданчика. Відтак український орнамент прикрашає імпровізовану сцену площею, понад 400 м.кв, а по периметру встановлюються лавки для відпочиваючих та глядачів. Невдовзі майданчик буде повністю готовий для проведення різноманітних заходів.
Таким чином міська влада спільно з ініціативною молоддю відроджують давню традицію місцевих жителів – організовувати творче проведення дозвілля у колі друзів.
Вподобаний корюківчанами мистецький проект «Літні музичні вечори», започаткований активістами до 360-річчя міста, вже проводиться на території майданчика. Щосуботи гості заходів можуть насолодитись творчими виступами як місцевих колективів так і аматорів мистецтва з сусідніх районів.
Поділитись
Дізнайтеся також
09/05/2025
Житло для ВПО
29/04/2025
Реконструкція відділення неврології та реабілітації: Enabel підтримує Корюківську лікарню
28/04/2025
Тепло та комфорт для найменших корюківців
Усі новини