25.04.2018 14:09 78
Пройшов другий модуль освітнього проекту «Академія громадського активіста»
Продовжуються зустрічі громадських активістів у рамках відповідного освітнього проекту. Черговий модуль проекту відбувся у міській раді 25 квітня. Тему зустрічі розкрив тренер Павло Пущенко з ГО «Освітній центр «Ініціатива». Учасники проекту отримали теоретичні знання, підкріплені практичними навичками щодо налагодження співпраці влади і громади.
Організаторами заходу є: Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», КММГО «Альтернатива» та Корюківська міська рада.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/06/2026
Нові контракти Сили оборони
12/06/2026
Опитування для внутрішньо переміщених людей
Усі новини