13.12.2017 10:11
Триває розробка Стратегії розвитку Корюківської ОТГ

У рамках розробки стратегії розвитку Корюківської ОТГ відбулась чергова зустріч представників міської ради з консультантом з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Юрієм Вдовенком.
Учасники зустрічі спільно обговорили соціально-економічні характеристики громади, презентовані Юрієм Вдовенком. На основі показників інфраструктури, системи управління, екології, людського капіталу та економічних було складено SWOT-аналіз (проаналізовано сильні і слабкі сторони громади).
До уваги присутніх експерт також представив результати опитування жителів громади, яке було проведено попередньо з метою визначення думки громадян щодо проблем території, перспективи її подальшого розвитку.
Наразі розробка Стратегії розвитку громади триває. Вона передбачає собою поетапний хід соціально-економічного розвитку територіальної громади протягом семи років.
Поділитись
Дізнайтеся також
14/08/2025
єВідновлення – державна допомога для власників житла пошкодженого або зруйнованого через бойові дії
13/08/2025
Онлайн-зустріч: «Діалог влади та бізнесу»
12/08/2025
Сьогодні святкуємо День молоді!
Усі новини