05.08.2015 14:41 171
Відремонтовано зупинку громадського транспорту
Власними силами та за власні кошти приватних підприємців та небайдужих жителів міста до проблем міського благоустрою (Михайла та Наталії Давиденко, Максима Станіславського, Валентини Олійник, Олени Бівалькевич, та ін.) було відремонтовано зупинку громадського транспорту по вулиці Галини Костюк та впорядковано прилеглу територію.
Міська рада висловлює вдячність всім, хто приймав участь у ремонті та пропонує іншим жителям міста підтримати цю гарну ініціативу та долучитись до покращення міського благоустрою.
До, під час, та після ремонту
Поділитись
Дізнайтеся також
17/06/2026
Нові контракти Сили оборони
12/06/2026
Опитування для внутрішньо переміщених людей
Усі новини