29.05.2025 12:13
Візит Міністра охорони здоров'я до Корюківської громади
 
                                Вчора, 28 травня, з робочим візитом нашу громаду відвідав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
Корюківська лікарня – опорний медичний заклад, що щороку надає допомогу близько 200 тисячам пацієнтів з усього району. Тож її розвиток та модернізація вкрай важливі.
Наразі у лікарні вже відремонтовано сховище на 500 осіб, яке має підземну операційну та реанімаційну палату — це значний крок до безпеки та стійкості медичного закладу. На облаштування пішло майже 26,4 мільйона гривень: з яких 90% профінансувала держава, решту - місцевий бюджет.
Під час візиту Міністр ознайомився з перебігом реконструкції неврологічного та реабілітаційного відділень, зокрема інсультного блоку на 12 ліжок. Після завершення робіт лікарня матиме 38 ліжок для пацієнтів із неврологічними захворюваннями та 20 — для реабілітації. Проєкт реалізується за підтримки бельгійського агентства з міжнародного розвитку Enabel.
Також під час зустрічі керівники громад району обговорили важливі питання доступності медичних послуг у сільській місцевості.
Поділитись
Дізнайтеся також
28/10/2025
Увага, рибалки громади!
27/10/2025
Потрібні донори!
Усі новини
 
                                 
                 
                 
                