Шановні мешканці Корюківської громади!

Наше місто чи село не закінчується власними дверима, все, що навколо нас, – це наша домівка.

Краса та охайність нашої громади – це, в першу чергу, наше ставлення до цих напрочуд простих, але, на жаль, поки що неосяжних для багатьох із нас речей.

Подивіться навколо – засмічені під’їзди, побутове сміття в лісах, на берегах озер і річок – це все результат нашої життєдіяльності та нашої байдужості. Там, де вчора хтось викинув пляшку чи пакет на чисту траву, через якийсь час виростає купа сміття, саме тому, що хтось став першим. Багато вулиць приватного сектору завалені дровами, будівельними матеріалами, гноєм та ін. Усі допустимі і недопустимі місця заклеєні рекламою, а по центру міста спокійно вештаються свійські тварини, які б мали бути зачиненими. Усе це створює картинку, в першу чергу, для наших дітей, вони, бачачи навколо такий хаос, і самі в майбутньому не будуть нічим краще за наше покоління. Невже ми не хочемо, щоб наші діти жили краще за нас? Продовжити читання “Шановні мешканці Корюківської громади!”