З метою розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, що знаходиться на території Корюківської міської ради Корюківського району Чернігівської області за межами населеного пункту м. Корюківка відбудуться громадські слухання.  Продовжити читання “До уваги жителів міста! Корюківська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань”

Центр розвитку місцевого самоврядування: роль у житті громад

Реформа децентралізації стартувала в Україні у 2014 році. Протягом 2015-2017 років створено 699 об’єднаних територіальних громад (з них 34 очікують рішень ЦВК про призначення перших виборів). Експертні поради та консультації громадам надають 24 Центри розвитку місцевого самоврядування, які запрацювали минулого року за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. На Чернігівщині відповідний Центр розпочав роботу навесні 2017-го. Продовжити читання “Центр розвитку місцевого самоврядування: роль у житті громад”