З 15 березня Корюківською міською радою розпочався прийом проектів, реалізація яких можлива шляхом громадського бюджетування.

Правом взяти активну участь у розвитку міста вже користуються місцеві жителі. До міської ради надійшов громадський проект
«Облаштування території для активного відпочинку та здорового способу життя»
(автор – Наталія Колобашкіна)
який передбачає встановлення вуличних спортивних тренажерів та благоустрою території біля водойми по вул.Бульварній.   Продовжити читання “Подано перший проект, який претендуватиме на фінансування за рахунок коштів громадського бюджету”