Скликається тринадцята сесія міської ради восьмого скликання

21.02.2022

Пленарне засідання сесії відбудеться 3 березня о 10.00 годині в приміщенні Корюківської міської ради (відповідне розпорядження підписав міський голова).

На розгляд сесії виносяться питання:

– Про внесення змін до рішення десятої сесії Корюківської міської ради восьмого скликання Продовжити читання “Скликається тринадцята сесія міської ради восьмого скликання”

21.02.2022

22 лютого на території Чернігівської області буде проводитись комплексна перевірка територіальної автоматизованої системи центрального оповіщення цивільного захисту.

– О 10 годині відбудеться централізований (автономний) запуск сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) та доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації. Уривчасте звучання сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) буде тривати протягом 3 хвилин.

Продовжити читання “Увага! В області 22 лютого відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення із запуском електросирен”