Про роботу міської ради в 2014 році

miska-rada-sСтаном на 1 січня 2015 року до міської ради надійшло 1066 звернень, в т.ч.: 650 клопотань від підприємств, установ та організацій, 249 заяв громадян, 36 ухвал суду, 167 рішень, розпоряджень та клопотань райради та РДА, 14 запитів, згідно Закону «Про доступ до публічної інформації».

На особистому прийомі у міського голови, секретаря ради, заступника міського голови та секретаря виконкому побувало 72 громадян. Це інваліди та учасники Великої вітчизняної війни, учасники бойових дій, ветерани праці, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та інші , які  порушували питання ремонту житла та доріг, спилювання аварійних дерев, надання матеріальної допомоги на лікування, встановлення індивідуального опалення тощо. Продовжити читання “Про роботу міської ради в 2014 році”