Працівників комунальних служб громади привітали з прийдешнім професійним святом

19.03.2021

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається у третю суботу березня. Цього дня віддається шана праці тих, хто забезпечує життєдіяльність громади і наше з вами повсякденне життя: підтримує безперебійну роботу інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного та шляхового господарства, проводить ремонт житлового фонду, благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць, парків і скверів. Продовжити читання “Працівників комунальних служб громади привітали з прийдешнім професійним святом”

19.03.2021

Нагадаємо, 23 січня в Корюківці відбулося зібрання громадян з метою висловити своє бачення, прохання та вимоги щодо врегулювання комунальних платежів (детальніше https://bit.ly/3a9BqH4). Продовжити читання “Ініціативна група отримала відповіді на колективне звернення щодо тарифів на комунальні послуги”