Якщо виявили порушення в екологічній сфері – звертайтеся на гарячу лінію!

02.04.2021

Порушення природноохоронного законодавства може мати масштабні негативні наслідки як для екосистем, так і для життя людей.

Найбільш поширеними серед них є незаконні  вирубки лісів, розорювання прибережних захисних смуг та водоохоронних зон, незадовільний стан складів безхазяйних непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин, несанкціонований видобуток корисних копалин, стихійні сміттєзвалища та незаконні гідротехнічні споруди. Продовжити читання “Якщо виявили порушення в екологічній сфері – звертайтеся на гарячу лінію!”

02.04.2021

Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення з 1 квітня відновив аналогову ефірну трансляцію телепрограм Суспільного мовлення на території прикордонних районів Чернігівської області.

Відтепер телеканали «UA: Перший» та «UA: Чернігів» знову доступні для прийому з передавачів у Чернігові, Новгороді-Сіверському, Корюківці та Холмах. Продовжити читання “На Чернігівщині відновлено трансляції Суспільного мовлення в аналоговому форматі”