Про призначення позачергової третьої сесії міської ради сьомого скликання

Відповідно до ст. 10 Регламенту Корюківської міської ради, до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову третю сесію міської ради сьомого скликання 26 січня  2017 року на 08.00 годину.
  1. На розгляд сесії винести питання:

–        Про  внесення змін до рішення другої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого  скликання  від 12.01.2017 року «Про міський бюджет на 2017 рік».

–        Про  внесення змін до рішення другої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого  скликання  від 12.01.2017 року  «Про затвердження  мережі  одержувачів бюджетних  коштів міського бюджету на 2017 рік».

–        Про прийняття  в міську  комунальну власність Наумівського  та Сядринського дошкільних навчальних  закладів.

–        Про прийняття  об’єктів   спільної   власності  територіальних  громад  міста, селища та сіл Корюківського району у міську  комунальну власність.

Міський голова                                                                                              Р.Р.Ахмедов