У міській раді відбулося чергове засідання виконкому

04.07.2019

На черговому засіданні виконком міської ради затвердив план роботи на ІІ півріччя та прийняв до відома інформацію про роботу зі зверненнями громадян за І півріччя.

Члени виконкому розглянули заяву об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «М.Р.І.Я» та прийняли рішення включити вказане ОСББ, що знаходиться за адресою м. Корюківка, вул. Шевченка, будинок 115, у міську Програму стимулювання створення, фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та впровадження енергозбереження в будинках ОСББ на 2017-2019 роки.

Також на засіданні розглянули ряд питань, що стосуються роботи комунальних підприємств, звернення громадян щодо упорядкування адресного господарства, про постановку на квартирний облік, надання матеріальної допомоги та ін., в результаті чого були прийняті відповідні рішення.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради