Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори

22.08.2019

Презентація виставки під такою назвою відбулася сьогодні в Корюківському історичному музеї.

Науковий співробітник музею Андрій Науменко ознайомив містян та гостей з історичними даними та розповів про долі жителів України, яким довелося відчути на собі всю жорстокість нацистського окупаційного режиму. Продовжити читання “Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори”

Жителів багатоквартирних будинків консультують з питань функціонування ОСББ

22.08.2019

У підтримку діючим та потенційним об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків у Корюківці проходить цілий ряд тренінгів і семінарів.

Черговий відбувся сьогодні, 22 серпня, і був присвячений питанням переваги створення ОСББ, врегулювання питань оплати комунальних послуг, а також основам енергоефективності. Продовжити читання “Жителів багатоквартирних будинків консультують з питань функціонування ОСББ”

22.08.2019

З листопада 2018 року на території військового містечка №64 в м.Києві щоденно проводиться урочистий ритуал пам’яті загиблих військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну від агресора.

Сьогодні до Зали пам’яті в столицю були запрошені і представники з Корюківщини – військовослужбовці та рідні загиблого на сході України Миколи Лущика – вихідця з с.Тютюнниця.   Продовжити читання “Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів: у Києві вшанували пам’ять загиблого в зоні бойових дій Миколи Лущика”

22 серпня – п’ята річниця загибелі в зоні АТО Миколи Лущика

22.08.2019

Згадаємо відважного захисника України і хвилиною мовчання вшануємо його світлу пам’ять.

Народився 22 травня 1976 року в с. Тютюнниця Корюківського району.

Військову службу проходив рядовим, навідником 3-го танкового взводу 1-ої танкової роти 1-го танкового батальйону. Загинув 22.08.2014 під час мінометного обстрілу у Луганській області.

Похований у с. Тютюнниця Корюківського району Чернігівської області. Продовжити читання “22 серпня – п’ята річниця загибелі в зоні АТО Миколи Лущика”