Жителям багатоквартирних будинків Корюківки – про фінансову діяльність ОСББ

01.08.2019

Чергова зустріч жителів міста з національним консультантом з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) в Чернігівській області відбулася 1 серпня в Корюківській міській раді.

Експерт у сфері діяльності ОСББ Світлана Рожок вкотре проконсультувала громадян у питаннях створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Продовжити читання “Жителям багатоквартирних будинків Корюківки – про фінансову діяльність ОСББ”

Відбулося чергове засідання виконкому

01.08.2019

На черговому засіданні 1 серпня, рішенням виконавчого комітету встановлені тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, що надаються Корюківською житлово-експлуатаційною конторою, в наступних розмірах:

Збирання та перевезення твердих побутових відходів спецавтомобілем:

Продовжити читання “Відбулося чергове засідання виконкому”

Населені пункти громади відновлюють вуличне освітлення

01.08.2019

Корюківська ОТГ планує роботи по відновленню вуличного освітлення у місті, селах Наумівка та Петрова Слобода, які будуть виконані у цьому році. Міська рада вже уклала договори з підрядною організацією на проведення відповідних робіт.

Так, у Петровій Слободі освітлять вулицю Першотравневу, у Наумівці – вул. Партизанську, а в Корюківці вуличне освітлення з’явиться на вул. 8 Березня.

Загальна вартість виконання робіт складає близько 600 тис.грн.

Цього року в місті вже модернізовано освітлення по вулицях Шевченка, Садовій та провулку Індустріальному.