Корюківських енергетиків привітали з професійним святом

22.12.2020

Зустріч з нагоди Дня енергетика відбулася в Корюківському районі електричних мереж. Подякував колегам за роботу директор РЕМу Олег Герасименко. Трудовий колектив привітав міський голова Ратан Ахмедов, який відзначив злагоджену та професійну роботу енергетиків.

За сумлінну працю Почесною грамотою міської ради нагороджені: Продовжити читання “Корюківських енергетиків привітали з професійним святом”

Виконком затвердив свій Регламент та прийняв ряд поточних рішень

22.12.2020

На своєму черговому засіданні виконавчий комітет затвердив Регламент, який і регулюватиме його роботу. У зв’язку з кадровими змінами рішенням виконкому внесли зміни до складу комісій, що діють при міській раді, рекомендували сесії внести зміни до міських програм. Також прийняли рішення організаційного та фінансового характеру в рамках ліквідації Білошицько-Слобідської, Шишківської та Прибинської  сільських рад. Продовжити читання “Виконком затвердив свій Регламент та прийняв ряд поточних рішень”