Працюємо далі над розвитком громади разом з DOBRE

02.12.2020

Сьогодні на сесії міської ради депутати підтримали ініціативу співпраці з Проектом DOBRE, а саме – затвердили протокол про співробітництво між Корюківською міською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність»

Протягом двох наступних років громада спільно з міжнародними партнерами плідно працюватиме над розвитком та якісними змінами! Продовжити читання “Працюємо далі над розвитком громади разом з DOBRE”

02.12.2020

На першій сесії депутати міської ради затвердили структуру та штатну чисельність міської ради.

З метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг для можливості отримання усіх або найбільш поширених адміністративних  послуг, які надаються органами виконавчої влади та виконавчими органами Корюківської міської ради рішенням сесії у виконавчому апараті Корюківської міської ради утворили постійно діючий орган – Відділ (Центр) надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), затвердили його регламент, Графік роботи Центру та положення про роботу його секторів. Продовжити читання “ЦНАП, фінансовий відділ та служба у справах дітей: депутати прийняли ряд організаційних рішень”

02.12.2020

Секретарем міської ради в результаті таємного голосування обрали Плющ Анастасію Вікторівну, кандидатуру якої запропонував міський голова.

Першим заступником міського голови затверджено Савченка Олександра Миколайовича, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Бикова Олександра Миколайовича. Продовжити читання “У міській раді визначилися з її секретарем, заступниками міського голови та затвердили старост”

Відбулася установча сесія міської ради VIII скликання

02.12.2020

Сьогодні відбулося перше засідання Корюківської міської ради VIII скликання. Сесія скликана відповідно до Постанови Корюківської міської територіальної виборчої комісії від 17 листопада. Згідно з цією постановою, комісією проведено реєстрацію 26 новообраних депутатів Корюківської міської ради.

Розпочалося засідання з оголошення інформації голови Корюківської міської територіальної виборчої комісії про підсумки виборів депутатів та міського голови. Продовжити читання “Відбулася установча сесія міської ради VIII скликання”