Термін прийому заявок на участь у громадському бюджетуванні продовжено

30.04.2021

З 15 березня розпочато прийом заявок на участь у Громадському бюджеті. У зв’язку з введеними в країні і на території громади обмежувальними заходами, прийом заявок триватиме до 11 травня 2021 року включно.
Нагадуємо, що у 2022 році на реалізацію громадських проектів заплановано 450 000 грн.
Проекти подаються окремо для міста та сіл громади. Бюджет одного проекту не може перевищувати 112 500 грн. Продовжити читання “Термін прийому заявок на участь у громадському бюджетуванні продовжено”

Шість років світлої пам’яті Сергія Бадуненка

30.04.2021

30 квітня минають шості роковини від дня загибелі в зоні проведення бойових дій на сході України нашого земляка, уродженця села Охрамієвичі – Сергія Бадуненка.

Загинув у віці 27 років внаслідок оснолкових поранень, які отримав в зоні АТО (Вонловаський район Донецької області). Похований у селі Охрамієвичі. Продовжити читання “Шість років світлої пам’яті Сергія Бадуненка”