Корюківська громада опитує жителів на предмет рівня якості послуг

26.05.2021

В рамках участі Корюківської ТГ у Програмі DOBRE на території громади відбувається опитування населення. Вивчення громадської думки триватиме по 4 червня і охопить 400 респондентів, серед яких – жителі міста і сільських територій. Опитування, яке проводиться за допомогою електронної системи DOBRE.Pytannya та в паперовій формі, містить питання, що стосуються рівня якості надання в громаді освітніх, медичних, комунальних, адміністративних, соціальних та інших послуг. Його результати допоможуть визначити пріоритетні послуги, що потребують удосконалення.

Захід відбувається в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).