Відзнаки і вдячність з нагоди Дня міста Корюківка – кращим людям!

29.07.2022

Традиційно в останню суботу липня Корюківка відзначає cвій День народження. Цьогоріч він ювілейний, Корюківці – 365 років. Звісно святкувати цей день ми будемо після нашої Перемоги, але Корюківка не забуває дякувати своїм людям за їхню працю, досягнення та вагомий внесок у розвиток рідного міста.

Сьогодні, напередодні свята, міський голова Ратан Ахмедов відзначив почесними нагородами кращих працівників підприємств, установ і організацій, волонтерів. Заслужені відзнаки від очільника міста – Дипломи та стипендії отримали діти і молодь, які яскраво заявляють про себе в різних сферах: навчанні, спорті, творчості, чим прославляють свою малу Батьківщину. 13 нагороджених Почесною грамотою міської ради та 10 дипломантів отримали вітання від міського голови та вдячність за небайдужу життєву і громадську позицію,  активну участь у житті Корюківської громади.