06.12.2022

Напередодні Дня місцевого самоврядування, у громаді привітали працівники органів місцевого самоврядування, депутатів рад, активістів самоврядних органів. Міський голова Корюківки Ратан Ахмедов, начальник районної військової адміністрації Іван Ващенко та голова районної ради Віктор Чернуха вручили працівникам,  Продовжити читання “У Корюківці привітали працівників місцевого самоврядування з професійним святом!”

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

06.12.2022

Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою.
Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров’я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах. Дякуємо за можливість жити під українським прапором! Слава українським Героям!